Wynajem rusztowań - Śląsk

wynajem ruszowań śląsk

Firma EURODOM Sp. z o.o. działa również na terenie województwa śląskiego. Specjalizacją firmy jest montaż oraz wynajem rusztowań. Długoletnie doświadczenie w trudnej branży budowlano-remontowej owocuje w obecnych czasach. Współpraca z firmą Eurodom przebiega bardzo sprawnie i bezproblemowo. Montaż rusztowań na Śląsku realizujemy w bardzo krótkim czasie od momentu złożenia zamówienia. Nasze atrakcyjne ceny zachęcają dodatkowo do współpracy z nami. Ponadto pomożemy Ci również w organizowaniu placu budowy, tak aby nie zabrakło na nim najważniejszych akcesoriów do realizacji Twoich prac.

Biuro spółki EURODOM mieści się w Starych Siołkowicach. Jest to idealne miejsce strategiczne do wykonywania naszych prac w pobliskich województwach - Śląsk oraz Dolny Śląsk - pamiętaj jednak, że wynajmujemy rusztowania również na terenie całej Polski.

Dbamy o wysoką jakość rusztowań, dlatego korzystamy tylko ze sprzętu sprawdzonych i renomowanych producentów. Jeżeli chcesz zyskać zaufanego partnera biznesowego, zapraszamy do współpracy.